Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Sprawdzamy, ile kosztuje dobry basen stelażowy

Kto pamięta australijski serial z lat 80. XX wieku pod tytułem "Powrót do Edenu"? Kultowa produkcja prezentowała świat magnatów biznesu, o jakim w tamtych czasach Polacy mogli sobie jedynie pomarzyć. Willa "Eden" była symbolem luksusu, a znajdujący się na terenie rezydencji basen był obiektem pożądania prawie każdego człowieka. Czasy na szczęście się zmieniły i dziś każdy w Polsce może mieć swoją własną mniej lub bardziej luksusową posiadłość. Czy większą, czy też mniejszą - to nie ma znaczenia, zwłaszcza jeśli jej właściciel ma sporą wyobraźnię i potrafi znaleźć w swoim ogródku przestrzeń na basen.

Czy ogrodowe baseny stelażowe zawsze są drogie?

Wyposażenie posiadłości w elementy powszechnie kojarzone z dobrami luksusowymi nie musi kosztować fortuny. Baseny stelażowe ogrodowe stanowią wybitną alternatywę dla basenów, które trzeba wkopywać w ziemię. Oszczędzają czas i pieniądze - nie trzeba marnować czasu na roboty ziemne, nie obciążają zbytnio budżetu domowego. 

Stanowią inwestycję na długie lata, gdyż są bardzo trwałe. Baseny stelażowe dedykowane są dla różnych grup wiekowych - cieszyć się nich mogą dzieci starsze oraz osoby dorosłe. Cenowo są to produkty na każdą kieszeń. Jeśli ktoś nie ma gotówki, a planuje taki zakup, z pewnością da radę w szybkim czasie odłożyć na basen stelażowy odpowiednią sumę pieniędzy. Po latach użytkowania niemal każdy zapewne stwierdzi, że zakup basenu był dobrą decyzją.

Duże baseny stelażowe - dlaczego nie warto oszczędzać?

Stephanie Harper z "Powrotu do Edenu" chciała mieć dla siebie i swojej rodziny wszystko to, co najlepsze. Jej imponujący basen znają wielbiciele seriali na całym świecie. Każdy basen, nawet w nieco mniejszej rezydencji czy na działce powinien wyróżniać się ogromną wytrzymałością i wysoką jakością wykonania.

 Chyba nikt nie chce przeżyć sytuacji, w której basen ulega awarii w trakcie sezonu letniego. Nie chodzi tu nawet o efekt "WOW" w przypadku wizyty gości. Duże baseny stelażowe pomieszczą więcej osób, a ich najważniejszą cechy poznasz dzięki artykułowi na portalu wprost.pl.

Jest to niezwykle ważne w czasach pandemii, gdy nikt nie wie kiedy zniesione zostaną ograniczenia w Polsce i w Europie. Każdy sam musi zatroszczyć się o swoją kondycję fizyczną, zwłaszcza że dla ogółu zamknięte są obiekty sportowe. Prostokątne baseny ze stelażem stanowią szansę na uwolnienie się od stresu związanego z życiem w czasach zarazy. Poza tym dobrze dobrany basen stelażowy może stać się wizytówką świetnie zarządzanego domu.