Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Wózek z pierwszych stron gazet

Wózek ze skrzydłami, to marzenie bardzo wielu młodych mam. Wynika to z faktu, że ten model upodobało sobie bardzo dużo gwiazd. Można go nieustannie zobaczyć na zdjęciach, pojawiających się na Instagramie, czy innych portalach społecznościowych. Nie ulega wątpliwości, że jest on kwintesencją stylu, elegancji i świadczy o bardzo wysokim poziomie. Podążanie za modą nie jest niczym złym, zwłaszcza, że model Wings, oprócz niewątpliwie bardzo ładnej stylistyki, oferuje także wysokiej klasy bezpieczeństwo, oraz niezwykłą funkcjonalność. Połączenie tych trzech cech tworzy wózek idealny, który doceniają nie tylko gwiazdy, ale używają ich również zwykli śmiertelnicy.

Zalety wózka ze skrzydłami

Wózek Wings, to oczywiście model, mający bardzo wiele zalet. Wózek głęboki Cybex, jest to nic innego jak gondola, która jest przeznaczona dla dzieci do 6 miesiąca życia i o wadze do ok. 9 kilogramów. Jest ona wykonana z najwyższej klasy materiałów, które są odporne na uszkodzenia i doskonale się prezentują. Tworzywa są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka, oraz gwarantują jego ochronę przed przegrzaniem. Oczywiście, należy zwrócić uwagę na precyzję wykonania i przywiązanie do detali. Budka jest stworzona w taki sposób, by chronić dziecko przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i szkodliwego światła UV. W swojej ofercie, producent proponuje różnego rodzaju koła, dostosowane do odmiennej powierzchni.

Koła trekkingowe sprawdzą się na trudnym, wyboistym terenie. Proponowane są również koła lekkie, które doskonale poradzą sobie na płaskiej powierzchni i będą odporne na przebicie. Oczywiście dostępny jest także model spacerowy, który posiada regulowane oparcie, oraz siedzonko, które pozwala na dowolne ustawienie dziecka. Można także modyfikować podnóżek i rączkę. Ponadto, jest on dostosowany do jazdy zarówno przodem, jak i tyłem, dzięki czemu dziecko może obserwować nie tylko rodziców, ale i otaczający świat. Ogromnym ułatwieniem jest system podróżny, który pozwala na montowanie na spacerówce fotelika samochodowego. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i ułatwiające wspólne podróże.

Wózek, który zaskakuje

Najciekawsze dopiero przed nami. CYBEX PRIAM by Jeremy Scott, posiada bardzo interesujące dodatki. Mianowicie, można wykorzystać w modelu spacerowym system dwukołowy, który w dużej mierze ułatwia poruszanie się po schodach, czy też wzniesieniach. Kolejnym walorem omawianego wózka, jest możliwość montażu płóz, które będą idealnie sprawdzać się podczas zimowych spacerów. Oczywiście, warto także wspomnieć o bardzo szybkim procesie składania, obszernym koszu zakupowym i niesamowicie lekkiej konstrukcji. Wszystko to przemawia za modelem od Cybex.

Wózek ze skrzydłami - nowy czy używany

Rodzice, którzy chcieliby poczuć się luksusowo, ale nie do końca mają fundusze na zakup wózka ze skrzydłami, starają się znaleźć na internecie wózek ze skrzydłami używany. Niestety, zakup wózka ze skrzydłami na olx, nie jest najlepszą decyzją. Wózek ma być, przede wszystkim, bezpieczny dla najmłodszych członków rodziny. To rodzice mają ten stan zapewnić, dlatego decyzja o zakupie modelu używanego, czy wózka ze skrzydłami na allegro, nie jest najlepszym planem. Produkty pochodzące z niepewnego źródła, mogą być zagrożeniem dla malucha. Nigdy nie można być pewnym tego, jak długo i w jaki sposób dany wózek był eksploatowany. Dlatego też, zawsze lepiej jest udać się do renomowanego sprzedawcy, takiego jak Xland Mariola Rerych i zakupić nowy egzemplarz, posiadający gwarancję producenta. Jeżeli wózek ze skrzydłami ma cenę, która nie mieści się w ustalonym budżecie, można na miejscu wybrać inne modele, równie dobrej jakości, które różnią się głównie wizualnie i oczywiście mają dużo korzystniejsze ceny.