Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. przypomina mieszkańcom Frywałdu oraz Sanki o obowiązku podłączenia do kanalizacji sanitarnej. Informujemy, że właściciele nieruchomości objętych projektem budowy kanalizacji w miejscowości FRYWAŁD oraz części SANKI (tj. obiekty położone wzdłuż drogi łączącej Frywałd z Sanką w kierunku szkoły podstawowej w Sance) oraz inni z tego rejonu zainteresowani podłączeniem do nowo wybudowanej sieci, winni złożyć wniosek o wydanie warunków technicznych na podłączenie nieruchomości do kanalizacji.

Wnioski dostępne są tutaj: (frywald-sanka-wniosek-o-informacje-techniczna-kanalizacja) lub w zakładce STREFA KLIENTA – Druki i Formularze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców w zakresie wywiązania się z obowiązku podłączenia do kanalizacji sanitarnej Spółka przygotowała ofertę swoich usług w zakresie budowy podłączeń kanalizacyjnych. Oferta obejmuje bezpłatne wykonanie kosztorysu wyceniającego usługę w konkurencyjnych cenach oraz korzystny system ratalny dla dogodnej spłaty kosztów wykonania usługi.

W celu skorzystania z usług Spółki w przedmiotowej sprawie należy skontaktować się z Działem Techniczno-Dokumentacyjnym, nr telefonu 12 282 13 20, wew. 522, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zabronione jest bez wiedzy i zgody Spółki Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice wykonywanie włączeń do sieci kanalizacji sanitarnej oraz oprowadzanie ścieków.