Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Co wyróżnia placówkę medyczną Nowa Ortopedia na tle innych?

Wiele osób zapewne już słyszało o krakowskiej placówce medycznej Nowa Ortopedia. To miejsce zdążyło już zasłynąć z kompleksowego leczenia wielu znanych sportowców. Osoby, które na pierwszym miejscu stawiają swoje zdrowie i liczą na szybki oraz bezpieczny powrót do pełni sprawności powinny zdecydowanie rozważyć wizytę właśnie w placówce Nowa Ortopedia. Aby uzyskać więcej informacji o dostępnych zabiegach i rehabilitacji warto odwiedzić stronę https://nowaortopedia.pl/.

Jak Nowa Ortopedia dostosowana jest do potrzeb pacjentów?

Godziny otwarcia placówki są tak skonstruowane, aby umożliwić wizyty nawet do późnych godzin wieczornych. Od poniedziałku do piątku placówka funkcjonuje w godzinach od 7:30 do 2:30, więc wyraźnie widać, że nawet osoba wyjątkowo zapracowana będzie w stanie wybrać odpowiedni termin i czas na wizytę. Istotną kwestią w przypadku tej placówki medycznej jest oszczędność czas pacjenta – nie musi on kilka razy pojawiać się w Nowej Ortopedii, aby otrzymać pełną informację o swoim stanie zdrowia. W trakcie konsultacji lekarz może zaproponować również diagnostykę pacjenta w celu poznania dokładnych informacji o problemach zdrowotnych, a dzięki temu możliwe jest zaplanowanie zabiegu i rehabilitacji.

Jak przebiega rehabilitacja?

Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że dzięki IFP możliwe jest uzyskanie szybkich, bezpiecznych i efektywnych wyników przeprowadzonej rehabilitacji. Co kryje się za IFP? To po prostu Indywidualny Plan Fizjoterapii. Jest to elastyczny plan, który zmienia się w zależności od tego w jaki sposób stan i możliwości chorego się poprawiają. IFP polega na ciągłym monitorowaniu efektów rehabilitacji, a doświadczony lekarz i fizjoterapeuta dobiera odpowiedni reżim treningowy do oczekiwań pacjenta, aby uzyskać jak najlepszy wynik w krótkim czasie z zachowaniem bezpieczeństwa i możliwości chorego. Rehabilitacja przebiega w klimatyzowanych i przestronnych salach treningowych wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt wśród których warto wymienić między innymi System Biodex 4 i platformę bilansową Sigma oraz wiele innych.