Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Food truck na wesele - decyzja, której nie będziesz żałować

O piękne chwile warto dbać. Dlatego jeśli planujesz, że Twoje przyjęcie ślubne odbędzie się na świeżym powietrzu, zadbaj o każdy szczegół. Pamiętaj, że mocną stroną każdego wesela jest dobre jedzenie i zimna wódka. Zadbaj o jedno i drugie! Food truck na wesele, to przenośna kuchnia, która zapewni Twoim gościom dobry catering, ale również lodówki i chłodziarki, dzięki którym serwowanie zimnych napojów, nawet w upalny dzień nie będzie żadnym problemem.

Food truck na wesele “pod chmurką”

Moda na przyjęcia weselne “pod chmurką” trwa już od pewnego czasu. Co nie oznacza jednak, że młoda para nie może zaoferować swym gościom dodatkowych, nieznanych im jeszcze atrakcji weselnych. Ciekawym rozwiązaniem może być wypożyczenie mobilnej kuchni, czyli food trucka na wesele. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli przygotować nawet najbardziej wyśmienite menu, także kiedy miejscem imprezy będzie oddalona od miasta polna w lesie.

Dziś dzięki nowym rozwiązaniom gastronomicznym, dobry catering można serwować wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Z imprez na świeżym powietrzu, pikników rodzinnych i szkolnych nie trzeba rezygnować.

Wypożyczalnia mebli gastronomicznych ma bowiem z zanadrzu wiele atrakcji na wesele. Food trucka jest jedną z nich. Jednak w ofercie firmy znaleźć można również pełną obsługę gości, wynajem stołów i ich wyposażenia - szkło, porcelana, bielizna stołowa, sztućce.

Food truck na wesele, a dostępne menu

Menu weselne powinno być bogate w gorące dania, zimne przekąski, przystawki, desery, w tym lody i tort. Z żadnych wymienionych przysmaków nie trzeba rezygnować organizując imprezę w plenerze. Food truck na wesele, to pełne wyposażenie kuchni, dzięki któremu przygotowanie dobrego cateringu nie będzie żadnym problemem.

W ofercie wypożyczalni sprzętu gastronomiczne znaleźć można odpowiednie na wesele menu, dostępne w kilku wariantach.

Ciekawą propozycją będą dania z grilla, ale także klasyczne zestawy dań weselnych, min.: krem z pieczarek, cielęcina pieczona w estragonie, pieczyste wędliny, ogrody warzywne, stół staropolski.

Atrakcją wesela mogą być wielopoziomowe, płonące torty, szynki wędzone z nogą, nieograniczony dostęp do bufetu, w tym napojów zimnych i alkoholowych. W weselnym menu znaleźć można również ciasta, od tych klasycznych - sernik, szarlotka, po bardziej wyrafinowane, jak mini pączki w papilotach, czy galaretki.

Mobilna kuchnia na wesele, czy warto?

To na co warto zwrócić, to fakt, że wynajmując food truck na wesele, wypożyczalnia oferuje kompleksową obsługę wesela w plenerze. W ofercie firmy znajdują się namioty do wynajęcia, krzesła i stoły oraz ich wyposażenie.

Atrakcją wesela może być nowoczesne auto dla młodej pary, które wypożyczalnia daje gratis do reszty usług.

Wybierając food trucka na wesele, zyskać można nie tylko możliwość przeżycia uroczystości weselnej w wybranym miejscu, ale także dobry catering, doświadczoną obsługę i samochód dla młodej pary - pięknie prezentujące się Volvo XC60 w cenie usługi cateringowej.