Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

O istnieniu tak pięknego archipelagu wysp, jak Malta, zdaje sobie sprawę każdy. Szczególnym zainteresowaniem miejsce to cieszy się wśród miłośników naturalnych atrakcji, plażowania i pięknych zabytków, dlatego rokrocznie przyciąga miliony turystów. Co ciekawe, wakacje na Malcie nie muszą być drogie, a wszystko dzięki ofercie last minute all inclusive, która pozwoli Ci spędzić wyjątkowy czas z całą rodziną – w prawdziwie wakacyjnym raju!

Malta last minute all inclusive – oferta idealna dla plażowiczów!

Jeżeli Twoim wakacyjnym celem jest przede wszystkim plażowanie i zażywanie kojących kąpieli w ciepłym morzu, oferty na last minute all inclusive na Malcie będą dla Ciebie niezwykle atrakcyjne. Wynika to przede wszystkim z faktu, że archipelag maltański, w skład którego wchodzą wyspy Malta i Gozo jest prawdziwym rajem dla plażowiczów. Znajduje się tam ogromna liczba plaż, pięknych zatoczek i lagun, które pozwolą na korzystanie z pięknej pogody przez wiele miesięcy.

Szczególnie interesującymi miejscami, które powinieneś odwiedzić, decydując się na wakacje na Malcie, są pod tym kątem miejscowości Mellieha, St. Julian’s, Bugibba oraz Zatoka Golden Bay. Oczywiście to tylko część kurortów, których na wyspach jest naprawdę wiele. Jeżeli zaś chodzi o najpiękniejsze miejsca do plażowania i zażywania kąpieli w ciepłym morzu, są Niebieska Laguna, Ghar Lapsi oraz Rampla Bay (Gozo), która uważana jest za najpiękniejszą plażę całego archipelagu. Co więcej – wczasy na Malcie to również możliwość odkrywania mało popularnych zatoczek, które nierzadko otoczone są skałami czy odwiedzania przepięknie położonych jaskiń, otwartych dla plażowiczów.

Malta – last minute all inclusive, czyli piękne i tanie wakacje

Decydując się na ofertę last minute all inclusive na Malcie, możesz również skorzystać z niezwykle szerokich możliwości związanych z uprawianiem sportów wodnych. Szczególnie popularne są tutaj windsurfing, nurkowanie oraz żeglarstwo, a liczne wypożyczalnie sprzętu i doskonałe warunki sprzyjać będą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym fanom nadmorskiej aktywności.

Wczasy na Malcie, czyli turystyka zabytkowa

Decydując się na wczasy na Malcie, nie sposób mówić tylko o plażach i nadmorskich szaleństwach, ponieważ archipelag ten obfituje również we wspaniałe miejscowości zabytkowe, których zwiedzanie polecamy o każdej porze roku. Szczególnie atrakcyjna dla wszystkich miłośników zabytków będzie stolica kraju – Valletta, która wpisana została na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Piękna, barokowa architektura, ogromna liczba zabytków (około 300!), piękne kościoły i klimatyczne uliczki pozwolą Ci spędzić czas naprawdę wyjątkowo. Co więcej – to tutaj kwitnie życie kulturalne i rozrywkowe, przyciągając tym samym rzesze turystów.

Niezwykle atrakcyjne pod względem zwiedzania będą również starożytne miasto Mdina, w którym nie uświadczysz ruchu kołowego, bogaty w zabytki Rabat czy Three City - niezwykle klimatyczne, spokojne miasteczka, w których czas płynie wolniej niż gdziekolwiek indziej. Jeżeli więc chcesz swoje tanie wakacje wzbogacić pięknymi widokami i zabytkami, Malta będzie do tego znakomitym miejscem!

Pogoda na Malcie, czyli kiedy wybrać wakacje last minute all inclusive

Wakacje last minute all inclusive na Malcie można organizować o dowolnej porze roku – zarówno w czasie sezonu letniego (czerwiec-wrzesień), kiedy panują idealne warunki do błogiego leniuchowania, jak i poza szczytem sezonu. Jeżeli nastawiasz się na niskie ceny na Malcie, a chcesz korzystać z kąpieli słonecznych, możesz postawić nawet na październik czy listopad, kiedy temperatura wciąż wskazuje tutaj ponad 20 stopni Celsjusza! Możesz też wybrać zimę, kiedy to pogoda na Malcie jest bardzo przyjazna i sprzyja przede wszystkim zwiedzaniu albo wiosnę, która jest na wyspie naprawdę piękna.

Niezależnie od tego kiedy i gdzie wybierzesz się na wczasy na Malcie, spędzisz tutaj wspaniale czas z całą rodziną. Zorganizujesz liczne wycieczki, bogate w atrakcje i poznasz jeden z prawdziwych rajów turystycznych, który przekonuje do siebie rokrocznie miliony osób. Wakacje 2019 na Malcie to doskonały wybór!