Awaria sprzętu wymusza ponowne zamknięcie ul. Miękińskiej - ograniczenia ruchu

W Krzeszowicach ponowne zamknięcie fragmentu ul. Miękińskiej wstrząsnęło porannym ruchem. Zaplanowane prace mają ruszyć rano i obejmują krótki, ale newralgiczny odcinek drogi powiatowej. W komunikacie organizatorów pojawiło się przeproszenie za kolejne utrudnienia — wszystko przez niespodziewaną awarię maszyny przy produkcji.
- Zamknięcie ul. Miękińskiej
- Ruch w Krzeszowicach podczas prac
Zamknięcie ul. Miękińskiej
Na odcinku ul. Miękińska od strony Krzeszowic ponownie zaplanowano prace drogowe. W związku z awarią urządzenia używanego w czasie realizacji robót konieczne jest zamknięcie fragmentu jezdni o długości około 600 m. Prace mają się rozpocząć 9 października około godziny 8.00.
W samym komunikacie organizatorów podkreślono, że decyzja o ponownym zamknięciu była wymuszona przez nieprzewidziany problem techniczny przy produkcji. Zawiadamiający wyrazili także ubolewanie z powodu niedogodności i przeprosili mieszkańców oraz kierowców za powtarzające się utrudnienia.
Ruch w Krzeszowicach podczas prac
Szczegóły dotyczące organizacji ruchu i ewentualnych objazdów nie zostały w komunikacie rozpisane — informacje o tym powinny pojawić się w kolejnych ogłoszeniach odpowiedzialnych służb. W praktyce zamknięcie odcinka o długości 600 m może wpływać na dojazdy rano oraz kursy komunikacji, dlatego plan prac i zagospodarowanie ruchu będą decydujące dla przebiegu dnia.
Mieszkańcy i osoby dojeżdżające do pracy w Krzeszowicach mogą spodziewać się zmienionej organizacji na krótkim fragmencie drogi powiatowej; organizatorzy zapewnili, że działania mają na celu szybkie przywrócenie normalnego przejazdu, mimo konieczności przeprowadzenia niezbędnych napraw po awarii.
na podstawie: Urząd Miejski w Krzeszowicach.
Ostatnie Artykuły

Peru w krzeszowickiej bibliotece - wieczór, który przeniesie prosto do Ameryki Południowej

Krzeszowice otwierają konsultacje nad statutami sołectw i osiedli

W Krzeszowicach biblioteka szykuje kwietniowe seanse filmowe

Rolnicy spotkają się w Krzeszowicach na szkoleniu o klimacie i dopłatach

Pułapka pod mostem zakończyła się pobiciem 16-latka i trzema zatrzymaniami

Żbik zostanie bez wody po awarii na sieci wodociągowej

Policjanci weszli do szkoły z ostrzeżeniem o stadionowej agresji

Wiatrówka na ulicy i narkotyki w kieszeni - 22-latek wpadł w Krzeszowicach

Psychologiczny labirynt z Londynu - ta książka wciąga w cudzą tożsamość

Na rynku w Krzeszowicach słodycze, kawa i herbata zamienią się w pomoc

Wiosenna zbiórka zabierze elektrośmieci z domów i osiedli w Krzeszowicach

Policjanci z Zabierzowa pokazali uczniom, jak łatwo sieć zamienia się w pułapkę

Awaria w Miękini wymusza pilną wymianę sieci i kilkugodzinną przerwę w dostawie wody

Krzeszowice znów szykują jarmark pełen tradycji, koloru i rękodzieła
Przydatne dane teleadresowe
- Pałac Vauxhall - od arystokratycznej rezydencji do turystycznej perełki
- Klasztor Karmelitów Bosych w Czernej Perła architektury sakralnej
- Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Krzeszowicach im. Kazimierza Wyki - kontakt, godziny, informacje
- Co się stało w Krzeszowicach, czyli wszystko o katastrofie z 1934 roku
- Poznaj urokliwe Dolinki Krakowskie w okolicach Krzeszowic, o których mało kto wie
- Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach - kontakt, godziny, informacje
