Zaproszenie na Święto Małopolskiej Jury w Krzeszowicach
Święto Małopolskiej Jury zbliża się wielkimi krokami, oferując mieszkańcom i turystom niezapomniany wieczór pełen atrakcji. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2024 roku na Pustyni Błędowskiej i obfitować będzie w liczne występy muzyczne, degustacje produktów lokalnych oraz różnorodne konkursy.
  1. Występy zespołów i solistów.
  2. Prezentacja stoisk turystycznych.
  3. Degustacja lokalnych smakołyków.
  4. Wycieczki i zabawy dla dzieci.

Już 22 czerwca 2024 roku na Pustyni Błędowskiej odbędzie się Święto Małopolskiej Jury – wydarzenie, które ma na celu promowanie regionu oraz jego unikalnych atrakcji. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 17:00. Na uczestników czeka bogaty program artystyczny, w tym występy takich artystów jak Emilia Żądło, Emilia Bocheńska i Maria Majewska. Wystąpią również zespoły Tesamee, Kwiaty Pustyni oraz Spaam, a gwiazdą wieczoru będzie Maciej Maleńczuk.

Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji. Na miejscu będzie można odwiedzić stoiska branży turystycznej, które przybliżą piękno i bogactwo Małopolskiej Jury. Dla miłośników aktywnego wypoczynku zaplanowano wycieczki wokół Pustyni Błędowskiej oraz pobliskich atrakcji turystycznych.

Nie zabraknie również możliwości skosztowania lokalnych przysmaków. Degustacja produktów regionalnych z pewnością zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Dzieci będą mogły wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, a także skorzystać z malowania buziek.

Organizatorzy zapewniają dowóz na miejsce imprezy. Autobusy będą kursować z parkingu przy boisku Orlik w Kluczach o godzinach 17:00 i 20:00, a powrót z parkingu przy Róży Wiatrów zaplanowano na godzinę 22:00.

Projekt Święto Małopolskiej Jury został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się lokalną kulturą i pięknem przyrody. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!


Wg inf z: Urząd Miejski Krzeszowice