DKK “Przy Kafce” zaprasza na czerwcowe spotkanie w Krzeszowicach
Jesteś miłośnikiem literatury? Biblioteka w Krzeszowicach zaprasza na czerwcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Przy Kafce”. To doskonała okazja, by podzielić się swoimi przemyśleniami o książkach i poznać innych pasjonatów czytelnictwa.
  1. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca.
  2. Godziny: 16:30-18:00.
  3. Miejsce: ul. Szkolna 6, sala konferencyjna biblioteki.
  4. Omawiana książka: „Traktat o łuskaniu fasoli” Wiesława Myśliwskiego.

Wszystkich pasjonatów literatury zapraszamy do Dyskusyjnego Klubu Książki „Przy Kafce”. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w czwartki, w godzinach 16:30 – 18:00. Czerwcowe spotkanie będzie miało miejsce 13 czerwca w bibliotece przy ul. Szkolnej 6, w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze.

W ramach czerwcowego spotkania, klubowicze będą mieli okazję podyskutować o książce „Traktat o łuskaniu fasoli” autorstwa Wiesława Myśliwskiego. To doskonała okazja, aby wymienić się refleksjami na temat tej i innych przeczytanych książek.

Klub „Przy Kafce” to miejsce dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez książek. Niezależnie od wieku czy płci, każdy może dołączyć i podzielić się swoimi literackimi odkryciami. Spotkania mają na celu nie tylko dyskusję na temat literatury, ale również integrację osób o podobnych zainteresowaniach. Bez przymusu, w miłej atmosferze – przyjdź, zobacz, zostań.

Jeżeli czytasz w każdej wolnej chwili i chcesz poznać innych miłośników literatury, Dyskusyjny Klub Książki „Przy Kafce” jest miejscem dla Ciebie. Spotkajmy się w bibliotece 13 czerwca i spędźmy razem czas na literackich rozmowach.


Wg inf z: Biblioteka w Krzeszowicach