Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Najpopularniejsze zabiegi dla kobiet i mężczyzn w profesjonalnych studiach urody

Nie da się ukryć, że zarówno kobiety jak i mężczyźni najchętniej na dobre zatrzymaliby upływ czasu. Odciska on bowiem ogromne piętno, szczególnie na twarzy, która przecież jest swoistą wizytówką. Pierwsze oznaki starzenia w postaci drobnych zmarszczek, czy chociażby widoczne zwiotczenie skóry, które pojawia się wraz z wiekiem, skutecznie skłania zarówno kobiety jak i mężczyzn do odwiedzania profesjonalnego studia urody. To właśnie tego typu miejsca mogą skutecznie zatrzymać tak bardzo widoczny upływ czasu, a co więcej, w niektórych przypadkach można nawet odwrócić zmiany, które są już na twarzy widoczne. Jakie są więc najpopularniejsze zabiegi, z których korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni w profesjonalnych studiach urody?

Panowie i panie coraz chętniej stawiają na botoks

Botoks, a raczej toksyna botulinowa, to niezwykle skuteczny sposób na to, by zatrzymać widoczne oznaki starzenia, a co więcej może on przywrócić naturalne napięcie i jędrność skóry twarzy. Toksyna botulinowa jest również niezwykle niebezpieczna, z tego też względu powinna być ona aplikowana jedynie w profesjonalnych studiach urody, gdzie pracuje wykwalifikowana kadra fachowców. Sam zabieg podania botoksu nie jest zaliczany do zabiegów inwazyjnych. Zwykle opiera się on na wykonaniu niewielkich nakłóć pod skórę, a następnie wprowadzenie toksyny. Oczywiście botoks wprowadzany jest do miejsc w których pojawiły się widoczne zmarszczki, bądź skóra wyraźnie pozbawiona jest napięcia. Botoks wprowadza się w niewielkich ilościach, przy pomocy cieniutkiej igiełki. Efekty tego zabiegu mogą utrzymywać się nawet przez kilka lat.

Jedynymi skutkami ubocznymi mogą być niewielkie siniaki w miejscach ukłuć, a także delikatna opuchlizna, która zanika po kilku dniach lub godzinach, w zależności od reakcji organizmu. Toksyna botulinowa skutecznie paraliżuje nerwy i mięsnie podskórne, które przyczyniają się do powstawania zmarszczek. W efekcie skóra staje się wygładzona i odzyskuje odpowiednie napięcie.

Lipoliza zabiegiem dla mężczyzn i kobiet

Drugim, niezwykle popularnym zabiegiem zarówno w przypadku mężczyzn i kobiet jest lipoliza. Jest to innowacyjny zabieg, który pozwoli trwale i skutecznie rozbić tkankę tłuszczową z najtrudniejszych i najbardziej dokuczliwych miejsc. Cały zabieg polega na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową lecytyny. Jest to substancja, która stale uszkadza uporczywą tkankę tłuszczową, a jednocześnie zapobiega jej odnawianiu się. Lipoliza jest więc zabiegiem, który ma na celu dokładne rozpuszczenie i zniszczenie komórek tłuszczowych wewnątrz ciała. Serdecznie zapraszamy na stronę studio urody - u nas więcej dowiesz się na temat lipolizy, a także skorzystarsz z naszej oferty.

Warto również wspomnieć o tym, że sam zabieg lipolizy wyróżnia się niezwykle szerokim spectrum działania. Dzięki niej można pozbyć się tak zwanego drugiego podbródka, czy nawet nadmiaru tłuszczu z kolan i ramion. Dzięki niej można zredukować również pulchne policzki, worki pod oczami, a nawet cellulit. Niemniej jednak do uzyskania zadowalających efektów, najczęściej niezbędne jest przeprowadzenie kilku serii zabiegów, minimum 4 w odstępach do 4-6 tygodni.