zajecia-lipiec-2019Biblioteka i Grafit Graphic Design Studio
zapraszają dzieci w wieku od 3 do 10 lat na zajęcia DIY.

Chcesz zadbać o swoje włosy? Wybierz szampon naturalny!

Świadomość konsumentów na temat niskiej jakości składników, dodawanych przez wielu producentów do kosmetyków, znacząco wzrosła w ostatnich latach., Kupujemy coraz bardziej świadomie – również te kosmetyki, z których korzystamy na co dzień. Do tych najważniejszych należy bez wątpienia szampon naturalny, który zawierać powinien wysokiej jakości substancje w szczególnie dużych ilościach, które pozwolą Ci zadbać o swoje włosy i skórę głowy. Dlaczego wybór odpowiedniego szamponu jest tak istotny?

Wybierz odpowiedni szampon naturalny!

Szampon naturalny to w większości przypadków produkt, który tworzony jest przez doświadczonych specjalistów na bazie doskonałych, bardzo dokładnie przemyślanych receptur. Jego podstawą jest przede wszystkim to, że nie zawiera w swoim składzie niskiej jakości substancji, które są często tańsze i stanowią zamiennik dla tych naturalnych substancji aktywnych, które dadzą Ci określony, pozytywny efekt. Takie niskiej jakości składniki mogą szkodzić nie tylko włosom, ale także skórze Twojej głowy i doprowadzić do rozmaitych dolegliwości, których wyleczenie będzie w późniejszym czasie bardzo trudne.

Alternatywa? Naturalny szampon do włosów!

Jeżeli więc chcesz stosować preparaty, które będą w stu procentach bezpieczne i zapewnią Ci odpowiednią pielęgnację skóry głowy, postaw na naturalne szampony, w których składzie znajdują się wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane, naturalne składniki aktywne, mające pozytywny wpływ na Twoje włosy. Należą do nich biotyna, keratyna roślinna, flawonoidy, pantenol oraz wyciągi i ekstrakty z różnego rodzaju roślin, w tym róży, korzenia lukrecji, awokado, figi, kozieradki i wielu, wielu innych. Są to szampony bez niepotrzebnych, niskiej jakości dodatków, które będą o wiele bardziej skuteczne od kosmetyków konwencjonalnych, zapewniając Ci właściwą pielęgnację każdego dnia.

Duża popularność produktów tego rodzaju sprawiła, że możesz obecnie postawić na dobry szampon naturalny, który dostosowany będzie do Twoich problemów z włosami czy skórą głowy. Do Twojej dyspozycji są więc szampony do włosów przesuszonych i zniszczonych, przetłuszczających się, a także normalnych, które ochronią włosy i sprawią, że będą one piękne i zdrowe każdego dnia.

Czym kierować się podczas wyboru szamponu?

Wybierając szampon naturalny, zwróć przede wszystkim uwagę na:

  • Jego skład – najlepiej w tej kwestii dowiedzieć się więcej, by wybierać wyłącznie te szampony naturalne, które zawierają najlepsze substancje aktywne.
  • Właściwości – dobry szampon do włosów to taki, który będzie w stu procentach dopasowany do stanu i rodzaju Twoich włosów. Sprawdź, czy to preparat do włosów suchych, przetłuszczających się czy normalnych i jaki problem będzie w stanie wyeliminować.
  • Opinie użytkowników – wiele powiedzą Ci one o jakości produktu i jego skuteczności, co znacząco ułatwi Ci wybór.
  • Sklep, w którym kupujesz – wybierz takie miejsce zakupów, w którym znajdziesz wiele różnorodnych preparatów i zyskasz wybór – w ten sposób znajdziesz szampon naturalny, który będzie w stu procentach dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Postaw na naturalne kosmetyki do włosów!

I mowa tutaj nie tylko o szamponach, ale również odżywkach, które są znakomitym dodatkiem do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Wzmacniają efekt, poprawiają jakość i wygląd włosów, a są przy tym w pełni bezpieczne – o ile oczywiście wybierzesz preparaty sprawdzone i oferowane przez cenione marki, takie jak Yope. Co ciekawe – szampon tego typu wcale nie musi być droższy niż preparaty konwencjonalnego, co jest dodatkowym powodem do tego, by postawić na naturalność!

Rabkoland świętuje 30 urodziny

Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland zaprasza na weekend jakiego jeszcze nie było! Pełno atrakcji, koncertów, konkursów i zabaw dla całych rodzin. Okazja jest wyjątkowa! Rabkoland kończy 30 lat i zaprasza wszystkich na swoje urodziny 6 i 7 lipca 2019 roku!

Okazja do świętowania jest szczególna, okrągła rocznica to wspaniała szansa na wspominki przy urodzinowej tablicy ze zdjęciami, które pokażą Rabkoland na przestrzeni lat. A zmian było tyle, że najstarsi goście nie wierzą, że to wciąż ten sam park. Co roku Rabkoland dla swoich gości otwiera nowe strefy, atrakcje i punkty gastronomiczne. W tym roku flagowym przedsięwzięciem najbardziej upamiętniającym zmiany była renowacja Wielkiego Młynu.

Urodziny Rabkolandu to także masa pokazów, koncertów i zabawy. W całym parku będzie można spotkać Roztańczoną Baletnicę, która poprowadzi dla dzieci warsztaty tańczenia ze wstęgą. Świętując urodziny będzie można pomalować sobie twarz, a także nauczyć się modelować baloniki na specjalnych warsztatach.

Dla lubiących konkursy dostępna będzie Facebookowa ramka, przy której będzie można zrobić sobie zdjęcia. Występy na żywo zapewni Szczudlarz oraz liczne gwiazdy! Na scenie wystąpią Beti & Bobas z piosenkami dla dzieci, a także Zespół góralski Majeranki z Rabki Zdrój pod przywództwem Doroty Majerczyk.

Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzinami na swoje urodziny 6 i 7 lipca od 10:00 do 18:00. Ceny wstępu standardowe, czyli maksymalnie 39 zł od osoby za cały dzień zabawy, bez limitu na wszystkie atrakcje, warsztaty i pokazy.

Niezapomniany weekend pełen atrakcji! Rabkoland świętuje 30 urodziny!

bookcrossing-plakat-2019Bookcrossing u Wyki 2019!
Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki.

awaria-telNie możesz się dodzwonić do biblioteki?
Mamy problem z telefonem.

wakacyjne-godziny-2019Biblioteka w Krzeszowicach zaprasza w wakacje
(lipiec, sierpień) w nowych godzinach otwarcia:

Kokosza. Grosz do grosza
VII Gminny Rajd Rowerowy