Zaproszenie na X Gminny Rajd Rowerowy w Krzeszowicach
Już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca, mieszkańcy będą mieli okazję wziąć udział w X Gminnym Rajdzie Rowerowym. To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz integracji z lokalną społecznością.
  1. Rejestracja uczestników od godziny 11:00
  2. Start rajdu o godzinie 12:30
  3. Trasa liczy 29 km
  4. Zakończenie rajdu i poczęstunek na Rynku w Krzeszowicach

Wydarzenie rozpocznie się rejestracją uczestników na Rynku w Krzeszowicach, która potrwa od godziny 11:00 do 12:00. Po krótkim powitaniu i omówieniu trasy, zasad bezpieczeństwa oraz regulaminu, uczestnicy wyruszą na trasę o godzinie 12:30.

Trasa rajdu o długości 29 km jest przeznaczona dla osób, które radzą sobie zarówno z podjazdami pod górę, jak i zjazdami. Organizatorzy przypominają, że napoje na trasę należy zabrać we własnym zakresie.

Rajd zakończy się około godziny 15:00 na Rynku w Krzeszowicach, gdzie na uczestników będzie czekał poczęstunek oraz zakończenie spotkania, które potrwa do około 16:30.

Organizatorzy, czyli Gmina Krzeszowice, finansują wydarzenie ze środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Partnerami wydarzenia są Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach oraz Komenda Powiatowa Policji w Krakowie, Ochotnicza Straż Pożarna i firma Sport Nora z Krzeszowic.

Warto również wspomnieć, że podczas wydarzenia będą obecne osoby pilotujące i zamykające rajd, a także inne osoby pomagające w jego organizacji. W razie nieprzewidzianych okoliczności, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania rajdu.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tej wyjątkowej inicjatywie, która nie tylko promuje zdrowy tryb życia, ale również integruje lokalną społeczność.

Informujemy również, że wydarzenie będzie fotografowane.


Według informacji z: UM Krzeszowice