XXIII Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza: Harmonogram meczów
Zapraszamy mieszkańców do kibicowania podczas XXIII Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Przechodni Burmistrza Gminy Krzeszowice! Pierwszy mecz już za nami, ale emocje dopiero się rozpoczynają. Sprawdźcie harmonogram i dołączcie do lokalnej piłkarskiej gorączki.
  1. 12 czerwca: Pierwszy mecz w Tenczynku
  2. 15 czerwca: Drugi mecz w Woli Filipowskiej
  3. 16 czerwca: Trzeci mecz w Sance
  4. 23 czerwca: Finał turnieju

Turniej rozpoczął się 12 czerwca o godzinie 18:00 w Tenczynku, gdzie zmierzyły się drużyny LKS Tęcza Tenczynek i GKS Świt Krzeszowice. Pierwsze spotkanie dostarczyło wielu emocji i z pewnością zachęciło kibiców do śledzenia dalszych zmagań.

W kolejnych dniach czekają nas następne mecze. Już 15 czerwca o godzinie 18:00 na boisku w Woli Filipowskiej odbędzie się spotkanie pomiędzy LKS Wolanka Wola Filipowska a LKS Victoria Zalas. Następnego dnia, 16 czerwca o tej samej godzinie w Sance, PKS Sankowia Sanka podejmie LKS Górzanka Nawojowa Góra. Warto zwrócić uwagę na te starcia, gdyż mogą one zadecydować o dalszym przebiegu turnieju.

Warto również wspomnieć, że LKS Jutrzenka Ostrężnica, dzięki tzw. wolnemu losowi, automatycznie awansuje do półfinału, co dodatkowo podnosi emocje związane z turniejem.

Na zakończenie zaplanowany jest wielki finał, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca. To wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu mieszkańców, którzy chcą wspierać swoje lokalne drużyny i cieszyć się sportowymi emocjami na najwyższym poziomie.

Turniej o Puchar Przechodni Burmistrza Gminy Krzeszowice to doskonała okazja, by zacieśnić więzi sąsiedzkie i wspólnie przeżywać radość z lokalnych sukcesów sportowych. Nie przegapcie tych wyjątkowych chwil i dołączcie do kibiców na trybunach!


Opierając się na: Urząd Miejski w Krzeszowicach