Wybory przewodniczącego Zarządu osiedla Żbik - zgłoszenia do 10 czerwca

Wybory przewodniczącego Zarządu osiedla Żbik zbliżają się wielkimi krokami. Urząd Miejski w Krzeszowicach przygotował niezbędne formularze, które są już dostępne dla mieszkańców. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 10 czerwca 2024 roku.

  1. Formularze zgłoszeniowe dostępne w Urzędzie Miejskim.
  2. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane do 10 czerwca 2024.
  3. Miejsce zgłoszeń: Urząd Miejski w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4, pok. 4.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w wyborach na przewodniczącego Zarządu osiedla Żbik mogą już teraz pobrać potrzebne dokumenty w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach, znajdującym się przy ul. Grunwaldzkiej 4, w pokoju numer 4. Dokumenty te są dostępne w godzinach pracy urzędu.

Pełnomocnik ds. Wyborów będzie przyjmował zgłoszenia kandydatów do 10 czerwca 2024 roku. To oznacza, że wszyscy mieszkańcy, którzy chcą wziąć aktywny udział w życiu swojego osiedla, mają jeszcze nieco ponad tydzień na złożenie swoich kandydatur.

Warto podkreślić, że wybory na przewodniczącego Zarządu osiedla Żbik to doskonała okazja, by zaangażować się w lokalną społeczność i mieć realny wpływ na decyzje dotyczące codziennego życia mieszkańców. Każdy, kto czuje, że ma pomysły na poprawę funkcjonowania osiedla, powinien rozważyć złożenie swojej kandydatury.

Przypominamy, że zgłoszenia można składać w Urzędzie Miejskim w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4, pok. 4, w godzinach pracy urzędu. Zadbajmy wspólnie o nasze osiedle i przyszłość naszej lokalnej społeczności!


Według informacji z: Urząd Miejski w Krzeszowicach