Victoria Zalas apeluje o głosy na rozwój kobiecej piłki nożnej
W Małopolsce startuje głosowanie na projekt klubu sportowego Victoria Zalas, który ma na celu rozwój kobiecej piłki nożnej w regionie. Każdy mieszkaniec, który ukończył 16 lat, może wziąć udział i wesprzeć inicjatywę. Zobacz, jak możesz oddać swój głos!
  1. Projekt nosi tytuł: „Dziewczyny też lubią kopać w nogę” - Rozwój Kobiecej Piłki Nożnej w Regionie Krakowskim.
  2. Głosowanie jest dostępne dla mieszkańców Małopolski, którzy ukończyli 16 rok życia.
  3. Głosy można oddawać elektronicznie, osobiście w urzędzie lub wysyłając kartę pocztą.
  4. Szczegółowe informacje na temat głosowania dostępne są na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Klub sportowy Victoria Zalas zaprasza wszystkich mieszkańców Małopolski do wsparcia projektu „Dziewczyny też lubią kopać w nogę” mającego na celu rozwój kobiecej piłki nożnej w regionie Krakowskim. Inicjatywa ta ma na celu nie tylko popularyzację sportu wśród dziewcząt, ale również stworzenie odpowiednich warunków do treningu i rozwoju młodych talentów.

Głosowanie na projekt jest możliwe na kilka sposobów. Najwygodniejszą opcją jest oddanie głosu elektronicznie na stronie Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Alternatywnie, głosy można oddać osobiście, wrzucając wypełnioną kartę do urny w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie. Urny znajdują się pod dwoma adresami: na ul. Basztowej 22 oraz ul. Racławickiej 56. Ostatnią możliwością jest wysłanie karty pocztą z dopiskiem „Budżet Obywatelski” na jeden z powyższych adresów urzędu.

Warto zaznaczyć, że w głosowaniu mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Małopolski, którzy ukończyli 16 rok życia. Jest to doskonała okazja, by wspólnie wesprzeć rozwój lokalnej społeczności sportowej i dać szansę dziewczętom na realizację sportowych marzeń.

Szczegółowe informacje dotyczące głosowania dostępne są na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do oddania głosu i wsparcia tej cennej inicjatywy!


Opierając się na: Urząd Miejski w Krzeszowicach