GuGu Blues - koncert gordonowski dla rodzin z dziećmi do lat 4
Serdecznie zapraszamy na koncert dla rodzin z małymi dziećmi (do lat 4), który odbędzie się 21 maja w Kopalni Talentów w Krzeszowicach o godz. 10.00.
Będzie to spotkanie z pełnym energii zespołem LEVI! - zwycięzcą festiwalu Rawa Blues.
Pomysłodawczynią koncertu jest Edyta Poręba, która od kilkunastu lat prowadzi w Krzeszowicach i Trzebini zajęcia "Od grzechotki do orkiestry". Koncerty organizowane przez Edytę to spotkania Maluchów w atmosferze swobody z „żywą” muzyką instrumentalną i wokalną. Koncert, z uwagi na możliwości percepcyjne małego dziecka, trwa około 45-60 minut. Dzieci wraz z opiekunami siedzą na podłodze a muzycy prezentują im różnorodne utwory. Pomiędzy utworami instrumentalnymi wykonywane są wokalne rytmiczanki i śpiewanki. Dzieci mają swobodną możliwość włączania się ruchem i głosem do prezentacji muzyków, dzięki czemu są współtwórcami koncertu.
Koszt: 40 zł (dla każdego uczestnika niezależnie od wieku)

Zapisy odbywają się przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Uwaga! Dzieci mogą uczestniczyć w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata na konto:
Bank Spółdzielczy w Krzeszowicach: 70 8612 0003 0010 0000 0026 0007, tytułem: imię i nazwisko (to samo, które podano w formularzu zapisu), Gu Gu Blues
lub kartą/gotówką w kasie CKiS (pon. - pt. w godz. 8.00-15.30)
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 501239415, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!