Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Zamawiający informuje, że w związku z ogłoszonym stanem epidemii SARS-CoV-2 w oraz czasowym wyłączeniem z bezpośredniej obsługi dziennika podawczego Spółki Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice, ofertę na zadanie pn. „Zakup energii w okresie od 01.01.2021r. do 31.12.2021r.”. należy złożyć, w godzinach pracy, do skrzynki podawczej znajdującej się na zewnątrz budynku obok wejścia do siedziby Spółki przy ul. Krakowskiej 85 w Krzeszowicach oraz powiadomić domofonem o fakcie złożenia oferty.

Termin składania ofert upływa w dniu 09 listopada 2020r. o godzinie 10.00. Do tej godziny złożone oferty zostaną wyjęte i zarejestrowane.

Oferty złożone po godzinie 10.00 będą uznane za wniesione po terminie.

Z uwagi sytuację epidemiczną zaleca się nie branie bezpośredniego udziału w otwarciu ofert.

Po otwarciu ofert w dniu 09 listopada 2020r. na stronie internetowej BIP oraz www.wikkrzeszowice.pl zostanie umieszczony protokół z otwarcia ofert.

Zamawiający dopuszcza możliwość uczestniczenia w otwarciu ofert przy pomocy środków komunikacji na odległość. Wymaga to wcześniejszego przesłania e-mailem takiej potrzeby na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przed terminem złożenia ofert tj. do godz.10 w dniu 09.11.2020r.

Zamawiający nie zapewnia sprzętu jak i możliwości technicznych do komunikacji na odległość.