Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Mieszkania na sprzedaż w mieście Warszawa bywają tak drogie, że nierzadko musimy obejść się smakiem i poszukać niedrogie mieszkanie do wynajęcia. Ale czy wynajem mieszkania to na pewno dobra decyzja? Za cenę wynajmu moglibyśmy spłacić kredyt na mieszkanie i cieszyć się nowym mieszkaniem na warszawskim Tarchominie.

Dzisiejszy artykuł w całości poświęciliśmy inwestycjom mieszkaniowym realizowanym w dzielnicy Białołęka, a dokładniej na terenie osiedla Tarchomin. Nowe mieszkania Warszawa Tarchomin oferuje m.in. deweloper, który jest znany w Stolicy z nowoczesnych projektów architektonicznych realizowanych na doskonale zlokalizowanych i skomunikowanych z Centrum działkach inwestycyjnych. Odpowiedni dobór działek inwestycyjnych, jak również sam fakt, iż Białołęka jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy sprawiają, że mieszkania Warszawa Tarchomin doskonale łączą z sobą zalety mieszkania w dużym mieście, z urokami posiadania domku na wsi.

Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie, ale niekoniecznie w ścisłym centrum miasta, dzisiejszy artykuł to coś, co zdecydowanie powinieneś przeczytać. Mamy nadzieję, że argumenty za i przeciw rynkowi pierwotnemu w Tarchominie pomogą ci podjąć decyzję w zakresie wyboru lokalizacji swojego wymarzonego M.

Warszawa Tarchomin mieszkania z historią

Nazwa Tarchomin widnieje w dokumentach i zapiskach kronikarzy już w XIII wieku. W XIV wieku wieś należała do Weslów, Zaliwskich oraz Ossolińskich. To Ossolińscy ufundowali znajdujący się na terenie osiedla gotycki kościół pod wezwaniem świętego Jakuba. Również za ich rządów – najprawdopodobniej w XVII wieku, obok kościoła postał kompleks, który dzisiaj znamy jako zespół pałacowo-parkowy Mostowskich lub zwyczajnie zespół dworski Tarchomin. W skład zespołu wchodzi drewniany dwór z końca XVIII wieku, a także pałacowa oficyna, budynek gospodarczy oraz malowniczy park. Od roku 1921 obiekt jest własnością Warszawskiej Kurii Metropolitalnej i stanowi siedzibę Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Tarchomin to nie tylko zabytki sakralne. W roku 1979 rozpoczęła się budowa osiedla mieszkaniowego Tarchomin Warszawa, które powstało według projektu architekta Jerzego Androsiuka. Od tego czasu na terenie Tarchomina nieustannie powstają nowe kompleksy budynków mieszkaniowych, w tym także realizowane obecnie inwestycje warszawskich deweloperów.

Nowe mieszkania – rynek pierwotny Tarchomin

Rynek pierwotny na terenie Tarchomina ma do zaoferowania potencjalnym mieszkańcom szereg lokali mieszkalnych o wysokim standardzie. Część z tych lokali została już oddana do użytku, inne powstaną za chwilę. Jak już wcześniej wspomnieliśmy główną zaletą mieszkania w Tarchominie jest możliwość jednoczesnego cieszenia się wygodą mieszkania w mieście oraz urokiem posiadania domku na wsi. Oczywiście mieszkania w nowo wznoszonych kompleksach mieszkalnych na terenie osiedla nie mają nic wspólnego z wiejskimi chatkami, wręcz przeciwnie. Są to mieszkania o wysokim standardzie oraz licznych udogodnieniach, takich jak chociażby garaże podziemne czy windy. Dodatkową zaletą budynków wznoszonych w dzielnicy Białołęka jest ich wysokość – większość bloków mieszkalnych to kameralne, czteropiętrowe budynki, które doskonale wpisują się w lokalną architekturę oraz otoczenie naturalne. To właśnie przemyślane koncepcje architektoniczne sprawiają, że inwestycje realizowane na osiedlu Tarchomin Warszawa oferują mieszkania tak popularne wśród coraz szerszego grona Warszawiaków znużonych życiem w nieustannym biegu oraz hałasie tętniącego miasta.

czy mieszkania Tarchomin to dobry adres?