Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne do świetlicy Centrum Kultury i Sportu w Nowej Górze.

Zaczynamy już 16 stycznia.

Zajęcia prowadzić będzie mgr Mieczysława Kozak we wtorki i piątki,
o godz. 16:00 dla młodszych dzieci i o godz. 17:30 dla starszej grupy wiekowej.

Opłata: jedyne 10 zł miesięcznie na zakup materiałów i narzędzi.
Zapisy: pod numerem telefonu 516 532 279

Prosimy nie zastanawiać się, czy dziecko ma talent plastyczny! Nie chodzi o to, żeby na zajęcia trafił „gotowy” Matejko, ale o to, żeby dziecko odkryło w sobie pasję! Warunkiem przyjęcia do grupy dzieci jest gotowość skupienia się na pracy i szczere chęci.

Zajęcia rozwijają w dzieciach wrażliwość plastyczną, wyczucie koloru
i kompozycji, zaznajamiają z różnymi technikami pracy i z różnymi narzędziami, uczą wyrażania swoich myśli i emocji w formie plastycznej.

Sztuka to wspaniała przestrzeń do zabawy i eksperymentów. Zajęcia plastyczne prowadzone w oparciu o różne techniki artystyczne i zabawy twórcze będą miały za zadanie pobudzić kreatywność uczestników. Swobodna formuła zajęć, określona w regulaminie ustalonym przez samych zainteresowanych, sprzyjać będzie spontanicznej ich autokreacji. To będzie również dodatkowy trening umiejętności spędzania czasu wolnego.

Zapraszamy!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.