32-latek z Czernichowa zatrzymany z 195 g marihuany i krzewami w szklarni

Policja z Krzeszowic zatrzymała 32‑latka z gminy Czernichów po przeszukaniu posesji — w przydomowej szklarni i w domu funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 200 gramów suszu oraz rosnące krzewy konopi. Mężczyzna trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty; grozi mu do trzech lat więzienia.
- Policjanci z Krzeszowic zatrzymują 32‑latka z gminy Czernichów
- Sprawdź, co dalej z zatrzymanym i jakie są konsekwencje
Policjanci z Krzeszowic zatrzymują 32‑latka z gminy Czernichów
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krzeszowicach prowadząc czynności operacyjne ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu krakowskiego może posiadać znaczne ilości substancji odurzających. W rezultacie pod jednym z wytypowanych adresów w gminie Czernichów przeprowadzono kontrolę miejsca zamieszkania podejrzanego.
Podczas przeszukania domu i przyległego podwórka policjanci zabezpieczyli 195 gramów marihuany. Dodatkowo w przydomowej szklarni ujawniono krzewy konopi indyjskich, które sprawca uprawiał na własne potrzeby bądź z zamiarem dalszej dystrybucji — ustalą to dalsze czynności śledcze.
Sprawdź, co dalej z zatrzymanym i jakie są konsekwencje
32‑letni mieszkaniec gminy Czernichów został zatrzymany na miejscu. Następnego dnia policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości środków odurzających.
Za takie przestępstwo grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Krzeszowicach, a szczegóły sprawy będą ustalane w toku czynności procesowych i śledczych.
Jeżeli zauważysz podejrzane uprawy lub inne niepokojące zachowania w swojej okolicy, powiadom lokalny komisariat Policji w Krzeszowicach — to pozwala zapobiegać podobnym sytuacjom i zwiększa bezpieczeństwo naszej gminy.
Na podstawie: Policja Krzeszowice
Ostatnie Artykuły

Policyjne stoisko przyciągnęło uczniów i studentów w Krakowie - tak wygląda rekrutacja

Nowa taryfa w Krzeszowicach. Spółka wyjaśnia rachunki za wodę i ścieki

Protest na granicy Skawiny i Krakowa sparaliżuje ruch na trzy godziny

W Mogilanach policjanci ostrzegli uczniów przed błędami, które kończą się w sądzie

Na piknikach w powiecie krakowskim padły ważne ostrzeżenia policji

Policyjne stoisko na igrzyskach w Kocmyrzowie - Luborzycy przyciągnęło uwagę

Hejt, cyberprzemoc i odpowiedzialność nieletnich - policja odwiedziła szkoły

Utrudnienia w ruchu podczas rajdu Dwa Kółka – Jedna Pasja

Sportowe gadżety z logo w marketingu offline. Dlaczego marki coraz częściej stawiają na funkcjonalne akcesoria treningowe

W Więckowicach seniorzy usłyszeli ostrzeżenie, które może ochronić oszczędności

Policjanci w Czajowicach pokazali sprzęt i dali ważną lekcję na wakacje

W Goszczy i Dojazdowie policjanci dali dzieciom lekcję, która może uratować życie

Awaria odcina wodę w Nowej Górze. Przerwa potrwa kilka godzin

W Jerzmanowicach sportowy bieg zamienił się w policyjną lekcję bezpieczeństwa
Przydatne dane teleadresowe
- Brama Zwierzyniecka i Las Zwierzyniec ślad historii blisko Krzeszowic
- Co warto zobaczyć w Krzeszowicach?
- Poznaj urokliwe Dolinki Krakowskie w okolicach Krzeszowic, o których mało kto wie
- Kościoły w Krzeszowicach - informacje praktyczne
- Z czego znane są Krzeszowice?
- Małopolski Szpital Rehabilitacyjny w Krzeszowicach - kontakt, oddziały, rejestracja
