Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Co przychodzi Ci na myśl, kiedy słyszysz Kraków? Rynek z Sukiennicami, Wawel, urokliwy Kazimierz? Z pewnością tak! Ale jesteś młody, dokonujesz wyboru dalszej drogi, szukasz dobrych uczelni i zdecydowałeś się na studia w Krakowie na jednej z 20 szkół wyższych w grodzie Kraka. Świetnie! Gratulujemy! Teraz, jesteśmy tego pewni, szukasz dobrej, komfortowej kwatery, gdzie będziesz czuł się, jak u siebie. Jeśli tak, to zaprasza Cię prywatny akademik.

Akademik w Krakowie

Prywatny akademik jest dla Ciebie

Przyznajesz, że szukasz studenckiej kwatery, ale dlaczego właśnie miałbyś wybrać prywatne akademik? Powodów, dla których miałbyś podjąć taką decyzję, jest mnóstwo. W naszym akademiku, liczącym cztery piętra, znajduje się 157 pokoi, w których może zamieszkać 335 studentów. Dla ceniących prywatność, mamy do dyspozycji 1-osobowy apartament, a dla par, które nie chcą się ze sobą rozstawać, chętnie przekażemy pokój 2-osobowy. Pokoje w akademiku są urządzone z gustem, komfortowo, a jednocześnie nowocześnie. Jest też pokój przygotowany i w pełni dostosowany do potrzeb niepełnosprawnego studenta. Nie musisz się martwić o to, że aby coś ugotować będziesz musiał czekać godzinami w długiej kolejce. W naszym prywatnym akademiku w Krakowie mamy do dyspozycji aż 11 wspólnych kuchni, wyposażonych w nowoczesny sprzęt AGD. Brudnymi ubraniami też się nie będziesz musiał przejmować. Będziesz mógł skorzystać ze znajdującej się w przyziemiu pralni, w której znajdują się aż cztery pralki. Tutaj też, w jednym z 3 pokoi do spędzania wolnego czasu, będziesz mógł odpocząć po wyczerpującym dniu na uczelni. Ulubiony program obejrzysz na dużym telewizorze ULTRA HD. Jeśli potrzebne Ci będzie miejsce, gdzie będziesz mógł się skupić na nauce, możesz zaszyć w jednym z 4 pokoi przeznaczonych do nauki. Pokój do jogi może okazać się świetnym miejscem, by przywrócić równowagę zarówno ciału, jak i duchowi. W miejscu, gdzie przebywają studenci, nie może zabraknąć punktu ksero oraz czytelni z bezpłatnym dostępem do książek w języku polskim i angielskim. Żyjemy w XXI wieku, więc oczywistym jest, że na terenie całego akademika zapewniamy nielimitowany dostęp do szybkiego internetu.

Studia w Krakowie – dobry wybór

Decydując się na studia w Krakowie, podjąłeś jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Jednak naiwnością byłoby twierdzić, że jedynie samą naukę będziesz żył. Studiowanie w starej stolicy, daje ogromne możliwości i na pewno na nudę nie będziesz narzekał. W każdy weekend w Krakowie jest całe mnóstwo wydarzeń kulturalnych, koncertów, czy festiwali. Każdego wieczoru krakowskie knajpki zapraszają, abyś poznał ich wnętrze i poczuł ten niepowtarzalny klimat. Po kolokwium, trudnym egzaminie zawsze znajdziesz miejsce, gdzie będziesz mógł się zrelaksować, odpocząć wraz z przyjaciółmi lub nowo poznanymi ludźmi. W powietrzu Krakowa czuć tą niepowtarzalną naukowo-kulturalną atmosferę, której Ty możesz stać się częścią, jeśli tylko zdecydujesz się na studia w Krakowie. Pewność, że masz dokąd wrócić, że Twój akademik w Krakowie jest Twoim drugim domem, na pewno da Ci poczucie przynależności do miejsca i poczucie bezpieczeństwa. W jego pobliżu jest nie tylko parking, ale również sklep, otwarty od wczesnego rana do późnego wieczora, w którym kupisz nie tylko świeże pieczywo i gorące przekąski. W okolicy akademika jest mnóstwo terenów zielonych, więc przy sprzyjającej pogodzie możesz nie tylko wybrać się na spacer, ale również pouczyć się w plenerze.

prywatny akademik Kraków