Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Jeśli chcemy usunąć wgniecenia na karoserii samochodu, nie musimy płacić za to fortuny! Aktualnie wielu kierowców decyduje się na specjalne naprawy z użyciem techniki PDR. Ile musimy za nie zapłacić?

Wystarczy tylko chwila nieuwagi albo zwykły pech, aby na karoserii samochodu pojawiły się nieestetyczne wgniecenia. Aby je usunąć, nie będzie potrzebny lakiernik samochodowy – sprawę może załatwić dobry blacharz korzystający z techniki PDR.

Jeśli chcemy, aby pomógł nam taki blacharz samochodowy Warszawa jest jednym z wielu miast, gdzie możemy skorzystać z jego usług, na przykład w serwisie samochodowym Lipski Ford.

Wielu kierowców zastanawia się wtedy, jaką opłatę pobierze od nas blacharz samochodowy za wyciąganie wgnieceń. Jeśli także chcesz poznać przykładowe ceny, zapraszamy do lektury!

Blacharz samochodowy Warszawa – ile kosztuje usuwanie wgnieceń techniką PDR?

Blacharz samochodowy Warszawa – czym jest usuwanie wgnieceń PDR?

Technika PDR, czyli Paintless Dent Repair polega na usuwaniu wgnieceń w karoserii samochodu – wtedy lakiernictwo samochodowe nie jest już konieczne.

Wykonujący takie naprawy blacharskie specjalista korzysta wtedy ze specjalnych narzędzi oraz klejów, aby wyciągać albo wypychać wgniecenia w karoserii. Doświadczony blacharz lakiernik Warszawa lub w innym mieście będzie mógł usunąć je bezinwazyjnie!

Najważniejsze zalety techniki PDR:

  • niższa cena od tradycyjnych metod naprawy

  • krótki czas pracy – zwykle jeden dzień

  • nie jest potrzebny lakiernik

  • brak ryzyka nieodpowiedniego koloru

  • nie zmniejsza wartości pojazdu

  • karoseria zachowuje oryginalny wygląd

Najczęściej naprawy PDR wykonuje się w przypadku uszkodzeń wywołanych przez gradobicie, spadające kasztany lub inne ciężkie przedmioty, przy stłuczkach parkingowych lub przy innych szkodach, które powodują wygięcie blachy, ale nie naruszają powłoki lakierniczej – w związku z tym nie jest już potrzebne lakiernictwo Warszawa.

 

Blacharz samochodowy Warszawa – cena usuwania wgnieceń techniką PDR

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, serwis blacharski tego rodzaju nie jest związany z wysokimi kosztami, dlatego też kierowcy nie muszą obawiać się, że naprawa pochłonie wysoką kwotę.

Gdy interesuje nas pracujący w technologii PDR blacharz samochodowy Warszawa cennik wyciągania wgnieceń najczęściej rozpoczyna się od około 50 złotych za mniejsze usterki. Za te większe blacharz lakiernik samochodowy Warszawa czy w innym mieście pobierze opłatę około 200 złotych.

Jeśli uszkodzeniu uległo całe auto, na przykład podczas gradobicia, wtedy koszty wynoszą najczęściej około 1000-2000 złotych, ale mogą dochodzić nawet do 4000 złotych.

Aby dowiedzieć się, ile zapłacimy za usługę, najlepiej skontaktować się z kilkoma blacharzami i wybrać najlepszą ofertę.

Blacharz samochodowy Warszawa – jak wybrać dobrą ofertę?

Znalezienie serwisów prowadzących naprawy techniką PDR nie jest obecnie skomplikowane – wystarczy dostęp do internetu, aby natychmiast wyszukać je w swojej okolicy.

Wpisując do wyszukiwarki poniżesz słowa możemy wybrać najlepszą ofertę:

  • tani blacharz samochodowy warszawa

  • PDR blacharz lakiernik samochodowy warszawa

  • blacharz lakiernik warszawa

Do skorzystania ze swoich usług w ramach szybkich napraw blacharki zaprasza firma Lipski z Warszawy.