Wakacje z Przygodą 2019 - ruszają zapisy!
 

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat do udziału w półkolonii WAKACJE Z PRZYGODĄ organizowanej przez Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach w dniach 1-12 lipca 2019.

- - - - -

Wypoczywaj w Hiszpanii i korzystaj z możliwości: http://www.okiemturysty.pl/hiszpania/ Hiszpania jest niesamowita i zapewnia znakomite warunki do wypoczynku. Wykorzystaj je!

- - - - -

Zajęcia będą trwać od 9.00 do 13.30, dzieci można przyprowadzać od godziny 8.30 i odbierać do godziny 14.00 .

Zapisy przyjmujemy od 10 czerwca od godz. 9.00, wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które dostaną od nas maila potwierdzającego udział dziecka w półkolonii proszone są o uzupełnienie dokumentów (ankieta oraz oświadczenie) znajdujących się w załącznikach poniżej.

Koszt udziału w półkolonii to 250 zł od osoby. W przypadku udziału dwójki rodzeństwa – 440 zł. Obowiązuje również Karta Dużej Rodziny (zniżki nie łączą się).
Na uczestników akcji czeka wiele atrakcji: wyjazdy do kina i na basen, zajęcia sportowe, artystyczne, wycieczki edukacyjne, gry, zabawy, pod okiem wyspecjalizowanej kadry instruktorów. Bilety wstępu podczas wszystkich wycieczek są zawarte w cenie półkolonii. Każdego dnia uczestnicy zajęć otrzymają również poczęstunek.

Półkolonia jest zgłaszana do bazy wypoczynku MEN oraz do Kuratorium Oświaty.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 571 401 057.

Zapraszamy!