Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

Nowe Volvo S90 – luksusowa limuzyna od szwedzkiego producenta

Poznaj nowy rodzaj luksusu – zobacz nowe Volvo S90, które zostało dopracowane do perfekcji. Eleganckie, pełne pięknych materiałów, zapewniające wspaniałe osiągi i niezrównany komfort – ten ekskluzywny sedan może zaoferować Ci o wiele więcej niż inne!

Limuzyny stale cieszą się dużym zainteresowaniem – to samochody, które dają swoim kierowcom i pasażerom wyjątkową wygodę jazdy, a przy tym maksimum bezpieczeństwa i satysfakcji z jazdy.

Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli limuzyn. Jedną z interesujących propozycji dla wymagających użytkowników jest nowe Volvo S90, które zachwyca swoją nowoczesną linią i zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Teraz można zamówić je także w polskich salonach samochodowych, w tym w salonie Euroservice Volvo Warszawa – więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Co może zaoferować Ci ten samochód Volvo? Poznaj go bliżej!

Nowe Volvo S90 – luksusowy skandynawski design

Limuzyna Volvo S90 przyciąga uwagę swoim niebanalnym wyglądem – łączy w sobie proste, ale innowacyjne linie w skandynawskim stylu, które dzięki idealnemu wyważeniu od razu skupiają uwagę wszystkich w okolicy.

S90 to jednak nie tylko stylowy wygląd z zewnątrz, ale również ekskluzywne wyposażenie od środka. Wyrafinowane wnętrze wykończone skórą zapewnia komfort dla kierowcy i każdego z jego pasażerów. Szeroka regulacja foteli daje idealne dopasowanie, a opcjonalne podgrzewanie siedzeń komfort podczas chłodniejszych dni.

Jednym z charakterystycznych elementów nowego Volvo S90 są reflektory LED w kształcie litery T, które zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach. Specjalna technologia gwarantuje wyjątkową widoczność w nocy, a także automatycznie przełącza światła tak, by nie oślepiać nadjeżdżających z przeciwka kierowców. Technologia aktywnych świateł dopasowuje snop światła, by oświetlić jak największy obszar. Powiązana z tą technologią opcja świateł skrętnych powoduje, że poruszają się wraz z kierownicą, dając maksymalną widoczność na zakrętach.

Nowe Volvo S90 – szeroka gama funkcji

To nowe Volvo zaskakuje różnorodnymi funkcjami wspierającymi bezpieczne, wygodne i dynamiczne podróżowanie.

Od dużego dotykowego ekranu o pionowej orientacji umieszczonego wewnątrz, poprzez specjalne funkcje asysty podczas jazdy oraz parkowania czy technologię CleanZone oczyszczającą powietrze we wnętrzu samochodu, a skończywszy na wyjątkowych systemach audio – każdy kierowca poczuje się w tej limuzynie wspaniale już od pierwszej sekundy prowadzenia.

W samochodzie zastosowano także rożne tryby jazdy, które można dostosować indywidualnie do rodzaju trasy oraz swoich potrzeb. Zmiana trybu jazdy powoduje zmianę pracy silnika, skrzyni biegów, układu kontroli stabilności, układu hamulcowego, kierowniczego, a także funkcji start/stop. Do wyboru są tryby Comfort, Dynamic oraz Eco, a także tryb Individual dający możliwość samodzielnego dopasowania trybu jazdy.

Nowe Volvo S90 – ile kosztuje?

Jeśli także zainteresowało Cię nowe auto Volvo, masz do wyboru szeroką gamę wersji silnikowych, z automatyczną i manualną skrzynią biegów, a także różnych pakietów wyposażeniowych. Do dyspozycji są także różnorodne akcesoria Volvo.

Ceny tego modelu w wariancie Momentum rozpoczynają się od 188 800 złotych. Za wersję sportową R-Design zapłacimy minimum 217 000 złotych. Koszty wariantu Inscription to od 224 800 złotych.

Odwiedź swój salon Volvo, aby zapoznać się bliżej z nowym modelem S90 i poznać jego moc. Umów się na jazdę próbną!