Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Krzeszowice

 

Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Gminy, apeluje do właścicieli nieruchomości nieobjętych projektem „Budowa kanalizacji sanitarnej w południowej części Gminy Krzeszowice: Zalas (część wschodnia) i Sanka”, a zlokalizowanych w pobliżu zaprojektowanej sieci:

Jeżeli wyrażają Państwo chęć podłączenia swoich budynków do kanalizacji sanitarnej, prosimy o składanie indywidualnych wniosków do siedziby Spółki.

Każdy wniosek złożony do zakończenia budowy kanalizacji, zostanie rozpatrzony indywidualnie przez projektanta sprawującego nadzór autorski w czasie realizacji inwestycji i w przypadku możliwości technicznych podłączenia, zrealizowany na preferencyjnych warunkach…


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.