Spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem w Bibliotece Krzeszowickiej – 6 czerwca
Przygotujcie się na wyjątkowe spotkanie z Michałem Rusinkiem! Już 6 czerwca o godzinie 18:00, w bibliotece na II piętrze, ruszamy w literacką podróż z autorem „Pypci na języku” i „Nadbagaż”. To doskonała okazja, by poznać twórczość mistrza słowa i zadać mu pytania.
  1. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00.
  2. Wejściówki dostępne są w wypożyczalni głównej biblioteki.
  3. Po spotkaniu możliwy będzie zakup książek autora.
  4. Wydarzenie jest częścią projektu „Podróż przez słowa” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach projektu „Podróż przez słowa”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Michałem Rusinkiem. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00, w sali kinowej na II piętrze naszej biblioteki.

Michał Rusinek, znany autor takich książek jak „Pypcie na języku” i „Nadbagaż”, opowie o kulisach powstawania swoich utworów. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać mistrza słowa, zadać mu pytania i dowiedzieć się więcej o jego twórczości.

Wejściówki na spotkanie są dostępne w wypożyczalni głównej w godzinach pracy biblioteki. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autora, co stanowi doskonałą okazję do wzbogacenia swojej domowej biblioteczki o autografy i dedykacje.

Nie przegapcie tej literackiej uczty! Dołączcie do nas i zanurzcie się w świat słów Michała Rusinka.


Biblioteka w Krzeszowicach