Michałowice pod Krakowem – ciche miejsce do zamieszkania

Domy w Michałowicach pod Krakowem stanowią idealne miejsce do rozpoczęcia rodzinnego życia i wyprowadzki na swoje. Co wyjątkowego jest w tej podkrakowskiej gminie, że przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców?

Michałowice – niezwykłe miejsce

Co takiego jest w Michałowicach, że nie pozwala o sobie zapomnieć? Na pewno jest to dobrze skomunikowana z Krakowem miejscowość. Do miasta można dojechać, korzystając zarówno z MPK, jak i z usług prywatnych przewoźników. Domy w Michałowicach otacza piękna i na wpół dzika jeszcze przyroda. Odpoczniesz tu w otoczeniu lasów oraz pól, z dala od zgiełku metropolii. Michałowice to stale rozwijająca się miejscowość – można tu znaleźć dopiero co wybudowane przedszkole, szkołę oraz duże markety. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią bliskość szkoły jazdy konnej oraz Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego.

Obszerny jednorodzinny dom mieszkalny

Dom jednorodzinny położony w Michałowicach to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dzieci będą mogły swobodnie korzystać z przestrzeni na ogródku, a Ty popracujesz lub odpoczniesz w swojej przestrzeni. Biuro nieruchomości Kazo ma w sprzedaży dom jednorodzinny na miarę Twoich potrzeb. W ofercie znajdują się domy wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 125 do 620 metrów kwadratowych. Zastanów się dokładnie, jakiego miejsca szukasz, a bardzo możliwe, że znajduje się ono właśnie w przepięknej podkrakowskiej miejscowości Michałowice.

Jak wybrać dom na sprzedaż?

Wystarczy odpowiedzieć wraz z najbliższymi na parę podstawowych pytań. Wybierając dom w Michałowicach, otrzymacie wraz z nieruchomością spokój małej miejscowości, bezpieczeństwo dla dzieci, ale też nieco dłuższy dojazd do Krakowa. Dlatego warto zdawać sobie sprawę, jakie macie oczekiwania oraz potrzeby przed tak poważną decyzją, jaką jest zakup nieruchomości. Skąd możesz wiedzieć, czy właśnie teraz nie znajduje się w sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący idealny dla Twojej rodziny? Zobacz, czy nie mamy właśnie tego, czego szukasz.

Szukasz willi swoich marzeń?

Przestronny dom wolnostojący daje Ci komfort i przestrzeń do realizowania swoich pasji. Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom – parterowy dom wybudowany w 2015 roku, o powierzchni 218 metrów kwadratowych. Zawiera wszystkie udogodnienia współczesnej willi – od centralnego odkurzacza, przez fotowoltaikę i internet światłowodowy, aż do okazałego basenu otoczonego tarasem. Otoczenie willi gwarantuje prywatność i ciszę. Ten nowoczesny dom wolnostojący powstał z myślą o zdrowym stylu życia z zachowaniem dobrego dojazdu do Krakowa. Dodatkowe dwa zbiorniki na wodę wybudowane na działce oraz ogródek warzywny pozwolą Ci żyć w zgodzie z naturą w nowym miejscu. Willę i wiele innych ofert znajdziesz na kazo.pl!

Potrzebujesz ogromnej przestrzeni?

Jeśli 215 metrów kwadratowych to za mało, znajdziesz w ofercie sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni nawet 620 m2. Ogromny dom znajduje się na wzniesieniu, górując nad malowniczymi Michałowicami. Pięknie wykończony dom położony jest w samym centrum potężnego ogrodu zapewniającego prywatność. Dodatkowo posesja jest ogrodzona oraz monitorowana. W tym wyjątkowym domu, wybudowanym w 2002 roku, niezbędny będzie remont oraz dopasowanie do Twoich potrzeb. Jest to na pewno jedyny w swoim rodzaju dworek w Michałowicach, z dostępem do stawu, prywatnego boiska oraz domku letniskowego.

Pragniesz domu w stanie deweloperskim?

Wśród oferty domów jednorodzinnych znajdziesz również te w stanie surowym, które czekają na wykończenie i wystrój wnętrz. To dobra opcja dla osób, które chcą zaprojektować wszystko po swojemu – od podłóg aż po ułożenie regałów w salonie. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim ma już zwykle zamontowane ogrzewanie podłogowe, instalacje oraz stolarkę okienną. Surowe domy znajdziesz również na zamkniętym kameralnym osiedlu zlokalizowanym w Michałowicach. Znajdują się w zabudowie szeregowej lub w bliźniaku, z ogrodzonym ładnym ogrodem.

Szukasz domu o małej powierzchni?

Domy parterowe cieszą się coraz wiekszą popularnością z uwagi na prostotę urządzenia i ogrzewania mniejszej przestrzeni. Jeśli takich właśnie wartości szukasz w swoim przyszłym domu, najłatwiej znajdziesz wymarzone miejsce, wpisując domy Michałowice w wyszukiwarce Kazo. Wybierając odpowiedni metraż w opcjach wyszukiwania, pojawi się gotowy do sprzedania dom wolnostojący pod Krakowem. Wolnostojący dom oznacza izolację od sąsiadów, spory ogród oraz dopasowaną do Twoich możliwości powierzchnię. To zwykle także mniejsza cena za metr kwadratowy, więc oszczędzasz podwójnie.

Działka pod dom – Michałowice

Chcesz stworzyć swój dom od fundamentów? A może szukasz gruntów z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? Proponujemy nieruchomość gruntową w gminie Michałowice, zaledwie 10 km od Krakowa. W tak świetnej lokalizacji, na widokowej działce w otoczeniu łąk i lasów możesz wybudować swój wymarzony dom. Powierzchnia działki do sprzedaży waha się od 650 m2 aż do 19 tysięcy m2. Wszystkie swoje plany możesz zrealizować, wybierz tylko idealny punkt na stronie https://kazo.pl/dzialki/michalowice_krakowski.