Biblioteka zaprasza na “SPOTKANIA” – rodzinną wystawę twórczości plastycznej Państwa Milewskich (Ilona, Jarosław, Kaja, Kamila).

„Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty. Przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Kreślimy je często w sposób niedoskonały i nieudolny, ale wszyscy jesteśmy przecież zaledwie amatorami w sztuce życia. Jeśli jednak nie skupiamy się na roztrząsaniu własnych pomyłek, z czasem powstają w ten sposób prawdziwe arcydzieła. Z czasem uczymy się także, że to nie piękno końcowego efektu godne jest najwyższej pochwały, lecz wysiłek, jaki wkłada się w jego malowanie.”
Richard Paul Evans

W rodzinie każdy jest trochę inny. My mamy to szczęście, że sztuki wizualne stanowią miejsce, gdzie zbiegają się nasze marzenia, charaktery, pragnienia twórczej wypowiedzi. Stanowią obszar, gdzie więcej nas łączy niż dzieli, gdzie następują SPOTKANIA tego, co w nas najlepsze. Mimo odmiennego podejścia do własnej twórczości, wspólnym mianownikiem jest pragnienie wizualizacji tego, co nam w duszy gra. Serdecznie zapraszamy na wystawę.
Milewscy

Wystawę oglądać można w okresie wakacji, do 31 sierpnia, na II piętrze biblioteki.

grafika przedstawia plakat ilustrujący wystawę rodziny Milewskich
grafika przedstawia plakat ilustrujący wystawę rodziny Milewskich