10 czerwca 2018, w niedzielę, o godz. 16.00 zapraszamy na BENEFIS LUCYNY ORDON-KLIMCZAK z okazji 30-lecia Jej pracy twórczej. Spotkanie uświetni koncert artystów Opery Krakowskiej.

Lucyna Ordon-Klimczak jest artystką Opery Krakowskiej – ma na swoim koncie liczne wykonania muzyki zarówno klasycznej, jak i popularnej (pieśni żydowskie, musicalowe). Występuje często wraz ze swoim mężem Grzegorzem Klimczakiem, organistą i tenorem. Występowali m.in. w USA, na Jamajce, w Austrii. W Operze Krakowskiej Lucyna Ordon-Klimczak brała udział w licznych przedstawieniach – m.in. Trubadur, Vacaleria Rusticana, Czarodziejski flet, Carmen, Opowieści Hoffmana, Traviata, Skrzypek na dachu, Nabucco, Macbeth, Madame Butterfly, Łucja z Lamermoor i w wielu innych.


wystąpią:
Lucyna Ordon-Klimczak – mezzosopran
Magdalena Barylak – sopran
Małgorzata Sznajder-Dziechciowska – sopran
Aleksandra Sotnicka – sopran
Małgorzata Hyży-Wypart – mezzosopran
Jan Migała – baryton

oraz

Patrycja i Anna Klimczak – śpiew
Grzegorz Klimczak – śpiew, fortepian
Joachim Kołpanowicz – fortepian
Julia Kołpanowicz – skrzypce


Koncert odbędzie się w sali „Kopalnia Talentów”
ul. św. Floriana 3 w Krzeszowicach.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Galerii w Pałacu Vauxhall


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.