Zaproszenie do złożenia oferty Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty dla zamówienia pn. „Rozbudowa, przebudowa i nadbudowa istniejącego budynku pompowni z wewnętrznymi instalacjami: elektryczną, odgromową, wodociągową, kanalizacyjną, wentylacyjną mechaniczną wraz zZaproszenie do złożenia oferty Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty dla zamówienia pn. „Zakup energii w okresie od daty skutecznej zmiany sprzedawcy do 31.12.2019r.” Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu ofertowego,

plakat-akcji-mala-ksiazka-wielki-czlowiek„Mała Książka Wielki Człowiek” jest to kampania społeczna organizowana przez Instytut Książki. Projekt skierowany jest do trzylatków i ich rodziców, udział w nim mogą wziąć wszystkie dzieci urodzone w 2015 roku, zarówno te już zapisane do biblioteki, jak i zupełnie nowi czytelnicy.

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zatrudni instruktora gry na gitarze do prowadzenia zajęć dla dzieci w Tenczynku i Nowej Górze.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 571 401 057

Fotoklub Krzeszowicki funkcjonuje w ramach Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach. Zrzesza miłośników fotografii i popularyzuje fotograficzne medium w Gminie Krzeszowice. Dla wszystkich członków organizujemy cotygodniowe zajęcia fotograficzne pod okiem zawodowego instruktora Wojtka Dworaczka.

Ruszają zajęcia w filii Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach – Kopalni Talentów.
W tym sezonie nie zabraknie tam zajęć wokalno-aktorskich dla dzieci od 7 roku życia, oraz spotkań grupy VERSO – początkującej i zaawansowanej.
Serdecznie zapraszamy również na próby Teatru Rozrywki.
Dzięki współpracy ze szkołą tańca DanceArt w Kopalni również cała masa zajęć tanecznych dla dzieci i dorosłych – zapraszamy!

Już od poniedziałku, 10 września, ruszają zajęcia w filii Centrum Kultury i Sportu – Klubie Centrum w Tenczynku.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach prowadzonych przez Annę Koblak – „Kreatywne 4 Pory Roku” oraz „Guzik z pętelką” – zaczynamy o godz. 15.30.
Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się również zajęcia szachowe oraz „Szydełkowe Cuda”

W 2018 roku przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę, niepodległości. By uczcić to wydarzenie Galeria pod 1edynką, wraz z krzeszowicką Grupą Plastyczną ZDRÓJ, zorganizowała wystawę zbiorową „Niepodległa”. Autorami prezentowanych prac, wykonanych w różnych technikach, są: Ewa Dudek, Zofia Gniewek, Maria Kasprzyk, Elżbieta Krawczyk, Elżbieta Nowak, Joanna Partyka, Renata Wróbel, Tadeusz Gillert, Tadeusz Kowalik.

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach wraz z organizatorem, Hufcem ZHP Krzeszowice serdecznie zaprasza na wystawę, poświęconą życiu i twórczości Olgi Drahonowskiej-Małkowskiej. Oprócz zapisków z jej dziennika, wierszy i fotografii będzie można zobaczyć prace konkursowe, wykonane przez dzieci i młodzież z gminy Krzeszowice.