ferie-2018

lysek

Przypominamy, że w podczas ferii zajęcia “Od grzechotki do orkiestry” oraz wszystkie zajęcia prowadzone przez Barbarę Dec są odwołane.

Zajęcia grupy wokalnej Verso – początkującej i zaawansowanej a także Teatru Rozrywki odbywają się normalnie.

Informujemy, że miejsko-gminne eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się we wtorek 6 marca 2018, od godz. 10.00,
w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, przy ul. Walkowskiego 1.

luty-2018-biblioteka

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach

Galeria w Pałacu Vauxhall

zaprasza na

WIECZÓR
Z HALINĄ KUNICKĄ

Artystka zaprezentuje książkę
Świat nie jest taki zły
oraz zaśpiewa swoje najbardziej znane piosenki

2 marca, piątek, godz. 19.00

Halina Kunicka jest jedną z najbardziej lubianych polskich piosenkarek. Znają ją wszyscy: jak zresztą mogli by jej nie znać, jeśli 14 albumów płytowych rozkupiono w nakładzie przekraczającym ponad milion egzemplarzy, a jej trzy Złote Płyty potwierdzają to ogromne zainteresowanie słuchaczy. Artystka ponad 3000 razy występowała w Polsce ze swoimi recitalami. Do jej największych przebojów należą Orkiestry dęte, Niech no tylko zakwitną jabłonie, Lato, lato czeka, Od nocy do nocy, To były piękne dni. Śpiewa różnorodny repertuar. Wiele piosenek napisali specjalnie dla niej Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka i Ernest Bryll. Kunicka sięga też po klasykę przedwojennego kabaretu i romanse rosyjskie. Koncertowała i koncertuje w Polsce, ale także w Europie, Izraelu, USA, Kanadzie i Australii.

“Co ma wspólnego wieżowiec z kukurydzą i bambusem?” – dowiemy się już
w tę sobotę, 3 lutego, o godz. 10.00

Pani Miarka (mgr inż. arch. Marzena Dranka) razem ze studentami odkryje tajemnice powstawania wieżowców. Czy starczy nam miarki, żeby zmierzyć ich cień, albo przekonać się czy istnieją już na świecie wieżowce podobne do roślin?

seans-sty-2018-pippi

bezplatne-warsztaty

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza na

FERIE W MIEŚCIE 2018
12-23 lutego 2018

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat, od poniedziałku do piątku,
w godzinach 9.00-13.00
Dzieci można przyprowadzać od godz. 8.30 i odbierać do 13.30.
Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji znajdują się w regulaminie dostępnym poniżej.Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. informuje, że dzień 10.11.2017 r. ustalony został dla pracowników dniem wolnym od pracy z uwagi na święto 11.11.2017 r. przypadające w sobotę. (Zarządzenie nr 20/2016 Prezesa Zarządu Wodociągi i

konkurs-prezentacja2