konkurs-prezentacja2

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne do świetlicy Centrum Kultury i Sportu w Nowej Górze.

Zaczynamy już 16 stycznia.

Zajęcia prowadzić będzie mgr Mieczysława Kozak we wtorki i piątki,
o godz. 16:00 dla młodszych dzieci i o godz. 17:30 dla starszej grupy wiekowej.

klub-filmowy-37

Bursztyn – skarb dawnych mórz – to tytuł kolejnego spotkania Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach, które odbędzie się 13 stycznia.

O bursztynie słyszał prawie każdy, ale czy go tak naprawdę znamy? Na wykładzie dowiemy się: ile lat ma bursztyn, jak i gdzie powstał, czy są na świecie inne bursztyny, jakie ma właściwości i jak wykorzystywany jest przez człowieka? Poznamy też niezwykły świat zatopiony w bursztynowej pułapce czasu.

styczen-2018-w-bibliotece

konkurs-prezentacja

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W GALERII W PAŁACU VAUXHALL

W nowym roku przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę zajęć edukacyjnych, które będą realizowane w Galerii w Pałacu Vauxhall. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej i mają na celu przybliżyć młodym odbiorcom sztuki tematykę aktualnie prezentowanej wystawy.

info23gru

zyczenia2017bnSzanowni Państwo, Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. przypomina swoim Odbiorcom o obowiązku zabezpieczenia instalacji wodociągowej oraz wodomierza przed działaniem niskich temperatur. W niezabezpieczonej instalacji woda może zamarznąć, na skutek czego może dojść do awarii iNadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach, Zarząd oraz wszyscy pracownicy Spółki, życzą Państwu spokojnych i radosnych Świąt BożegoSzanowni Państwo, Spółka Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice zwraca się apelem do mieszkańców korzystających z systemu kanalizacji sanitarnej i ogólnospławnej na terenie Gminy Krzeszowice, aby rozważnie i odpowiedzialnie korzystali z kanalizacji: Uprasza się, o nie wrzucanie doSZANOWNI PAŃSTWO Dział Sieci Wod.-Kan. Spółki WiK Krzeszowice zawiadamia, że dnia 30-11-2017r. pogotowie Spółki przystąpi do usuwania awarii sieci wodociągowej w Tenczynku, ul. Sobieskiego. Brak wody wystąpi do godz. 12:00 dla mieszkańców ul. Sobieskiego od ronda w stronęZ głębokim smutkiem i żalem, Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. zawiadamia, że 2 grudnia zmarł w wieku 62 lat, wieloletni pracownik Spółki, dobry kolega i przyjaciel, członek Rady Nadzorczej – Pan Józef Górecki. Naszego