seans-sty-2018-pippi

bezplatne-warsztaty

Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza na

FERIE W MIEŚCIE 2018
12-23 lutego 2018

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-13 lat, od poniedziałku do piątku,
w godzinach 9.00-13.00
Dzieci można przyprowadzać od godz. 8.30 i odbierać do 13.30.
Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji znajdują się w regulaminie dostępnym poniżej.Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. informuje, że dzień 10.11.2017 r. ustalony został dla pracowników dniem wolnym od pracy z uwagi na święto 11.11.2017 r. przypadające w sobotę. (Zarządzenie nr 20/2016 Prezesa Zarządu Wodociągi i

konkurs-prezentacja2

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne do świetlicy Centrum Kultury i Sportu w Nowej Górze.

Zaczynamy już 16 stycznia.

Zajęcia prowadzić będzie mgr Mieczysława Kozak we wtorki i piątki,
o godz. 16:00 dla młodszych dzieci i o godz. 17:30 dla starszej grupy wiekowej.

klub-filmowy-37

Bursztyn – skarb dawnych mórz – to tytuł kolejnego spotkania Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach, które odbędzie się 13 stycznia.

O bursztynie słyszał prawie każdy, ale czy go tak naprawdę znamy? Na wykładzie dowiemy się: ile lat ma bursztyn, jak i gdzie powstał, czy są na świecie inne bursztyny, jakie ma właściwości i jak wykorzystywany jest przez człowieka? Poznamy też niezwykły świat zatopiony w bursztynowej pułapce czasu.

styczen-2018-w-bibliotece

konkurs-prezentacja

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W GALERII W PAŁACU VAUXHALL

W nowym roku przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę zajęć edukacyjnych, które będą realizowane w Galerii w Pałacu Vauxhall. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej i mają na celu przybliżyć młodym odbiorcom sztuki tematykę aktualnie prezentowanej wystawy.

info23gru

zyczenia2017bnSzanowni Państwo, Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Spółka z o.o. przypomina swoim Odbiorcom o obowiązku zabezpieczenia instalacji wodociągowej oraz wodomierza przed działaniem niskich temperatur. W niezabezpieczonej instalacji woda może zamarznąć, na skutek czego może dojść do awarii i