Zamawiający informuje, że w związku z ogłoszonym stanem epidemii SARS-CoV-2 w oraz czasowym wyłączeniem z bezpośredniej obsługi dziennika podawczego Spółki Wodociągi I Kanalizacja Krzeszowice, ofertę przetargową na zadanie pn. „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sanka etap II”. należy złożyć, w dzień roboczy, do skrzynki podawczej znajdującej się na zewnątrz budynku obok wejścia do siedziby Spółki przy ul. Krakowskiej 85 w Krzeszowicach oraz powiadomić domofonem o fakcie złożenia oferty.

Termin składania ofert upływa w dniu 4 maja 2020r. o godzinie 9.00. Do tej godziny złożone oferty zostaną wyjęte i zarejestrowane.

Oferty złożone po godzinie 9.00 będą uznane za wniesione po terminie.

Z uwagi sytuację epidemiczną zaleca się nie branie bezpośredniego udziału w otwarciu ofert.

Niezwłocznie po godzinie 9.15, w dniu 4 maja 2020r., protokół z otwarcia ofert zostanie umieszczony na stronie internetowej BIP oraz www.wikkrzeszowice.pl

Zamawiający dopuszcza możliwość uczestniczenia w otwarciu ofert przy pomocy środków komunikacji na odległość. Wymaga to wcześniejszego przesłania e-mailem takiej potrzeby na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przed terminem złożenia ofert tj. do godz.9 w dniu 04.05.2020r.

Zamawiający nie zapewnia sprzętu jak i możliwości technicznych do komunikacji na odległość.

Dziękuję za zrozumienie.