Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza do udziału w 64. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.
Eliminacje miejsko-gminne w Krzeszowicach odbędą się w poniedziałek,11 marca 2019, od godz. 9.00.
Przesłuchania będą miały miejsce w Galerii w Pałacu Vauxhall, ul dr. J. Walkowskiego 1, I piętro.

Towarzystwo Kultury Teatralnej, organizator konkursu, w tym roku odnosi się do stulecia powstania Teatru Reduta oraz postaci Juliusza Osterwy i Mieczysława Limanowskiego.

Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów: „Recytatorski”, „Wywiedzione ze słowa”, „Teatr jednego aktora”, „Poezja śpiewana”. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych, przy czym uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie.

Występy będzie oceniać Komisja Konkursowa, powołana przez Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.

Prosimy o przesyłanie kart zgłoszeń na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres pocztowy Centrum: ul. dr J. Walkowskiego 1, 32-065 Krzeszowice. Karty można również składać w sekretariacie Centrum, w godz. 8.00-15.00. Nieprzekraczalny termin zgłoszeń to 4 marca 2019.

Karty zgłoszeń zostaną zamieszczone na stronie www.ckiskrzeszowice.pl w najbliższych dniach.

Więcej informacji na stronie internetowej www.ckiskrzeszowice.pl lub pod nr tel. 571 401 057.

Regulamin OKR


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.